A A A
Home site Contact SiteMap Administracja
    tel. 62 735 55 48
fax: 62 736 10 27
Działy tematyczne

 

Strona główna VI edycja Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej
VI edycja Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej
[2014-09-16] VI edycja Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej

Zapraszamy do udziału w VI edycji Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa wielkopolskiego. Patronat honorowy nad konkursem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak.

Poprzez organizację Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej pragniemy zainteresować młodzież problematyką europejską, zachęcić do zgłębiania wiedzy m.in. o krajach członkowskich czy instytucjach unijnych, przy wykorzystaniu różnorodnych źródeł.

Do udziału w konkursie zaraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych. Zgłoszenia należy przesyłać do 17 paździrnika br. pocztą zwykłą, elektroniczną lub faxem. Uwaga! Uczniowie nie zgłaszają się indywidualnie, zgłoszenie musi być nadesłane przez koordynatora szkolnego na formularzu stanowiącym Załącznik nr 1 do Regulaminu.

Konkurs odbędzie się w dniu 24 października 2014 r. o godz. 10:00 w III Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu.

Tradycyjnie już uczniowie bedą mieli za zadanie rozwiązać test pisemny składający się z kilkudziesięciu pytań. Na najlepszych uczniów czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

Zakres tematyczny konkursu dostępny jest w Regulaminie dostępnym tutaj.

Wszelkie pytania bądź wątpliwości związane z konkursem należy kierować do Pani Martyny Kruszyk pod numer telefonu: 510 065 656 lub mailowo: europedirect-ostrowwielkopolski@ctiw.pl


 


Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
 
 
Punkt Informacji Europejskiej EUROPE DIRECT - OSTRÓW WIELKOPOLSKI
ul. Budowlanych 5
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 62 736 55 48
infolinia: 800 6 7 8 9 10 11
europedirect-ostrowwielkopolski@ctiw.pl
stat4u