A A A
Home site Contact SiteMap Administracja
    tel. 62 735 55 48
fax: 62 736 10 27
Działy tematyczne

 

Strona główna Konkurs - EUROPA W MOIM REGIONIE
Konkurs - EUROPA W MOIM REGIONIE
[2015-07-06] Konkurs - EUROPA W MOIM REGIONIE

Uchwyć w kadrze projekt, który otrzymał dofinansowanie z UE i wygraj wycieczkę do Brukseli. Komisja Europejska zaprasza do udziału w konkursie „Europa w moim regionie”, którego celem jest pokazanie jak działają projekty współfinansowane przez fundusze europejskie oraz jakie jest ich znaczenie dla lokalnych społeczności. Zdjęcia można nadsyłać do 28 sierpnia.

Konkurs fotograficzny "Europa w moim regionie" to także okazja do osobistej refleksji nad znaczeniem przedsięwzięć wspieranych finansowo przez Unię Europejską.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Każdy obywatel lub stały rezydent krajów członkowskich i ubiegających się o członkostwo (Albania, Bośnia i Hercegowina, była jugosłowiańska Republika Macedonii, Kosowo, Czarnogóra, Serbia i Turcja), z wyjątkiem osób związanych z konkursem.

Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat w momencie ogłoszenia wyników konkursu tj. 19 września 2015 r.

Jak przystąpić do konkursu?

Aby wziąć udział w konkursie należy dodać zdjęcie w aplikacji na stronie Komisji Europejskiej na Facebooku.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia w terminie od 22 czerwca do 28 sierpnia 2015 r. (10:00 CEST). Zdjęcie musi przedstawiać projekt współfinansowany z funduszy europejskich. Musi być też na nim widoczna tablica lub billboard informujący o źródłach finansowania, lub flaga Unii Europejskiej.

Jeśli nie posiadasz konta na Facebooku, możesz wziąć udział w konkursie prosząc znajomego o dodanie zdjęcia w Twoim imieniu lub przesyłając zdjęcie na adres regio-infopub@ec.europa.eu (w treści maila należy podać nazwę funduszu, miejsce realizacji projektu, datę wykonania zdjęcia oraz dane kontaktowe uczestnika: imię, nazwisko, adres e-mail, datę urodzenia, kod pocztowy, miasto i państwo).

W jaki sposób zostanie wybrany zwycięzca?

W dniach 31 sierpnia – 8 września odbędzie się głosowanie internautów. Sto zdjęć z największą liczbą głosów oraz pięćdziesiąt zdjęć wybranych przez jury przejdzie do fazy finałowej.

Następnie, 15 września, międzynarodowe i niezależne jury wybierze trzech zwycięzców.

Jakie są nagrody?

Każdy zwycięzca otrzyma trzydniową wycieczkę do Brukseli podczas Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się między 12 a 15 października 2015 r.

Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać pod adresem europeinmyregion@iservice-europa.eu.

Szczegółowe zasady konkursu

Warunki udziału w konkursie

Źródło: Komisja Europejska - Przedstawicielstwo w Polsce


 


Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
 
 
Punkt Informacji Europejskiej EUROPE DIRECT - OSTRÓW WIELKOPOLSKI
ul. Budowlanych 5
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 62 736 55 48
infolinia: 800 6 7 8 9 10 11
europedirect-ostrowwielkopolski@ctiw.pl
stat4u