A A A
Home site Contact SiteMap Administracja
    tel. 62 735 55 48
fax: 62 736 10 27
Działy tematyczne

 

Strona główna Znasz Europe Direct?
Znasz Europe Direct?
[2016-02-29] Znasz Europe Direct?

Jakich informacji o UE potrzebujesz? Czy kiedykolwiek kontaktowałeś się z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct w swoim miejscu zamieszkania lub regionie? Komisja Europejska właśnie rozpoczęła konsultacje społeczne, których celem jest usprawnienie działania sieci, która w całej Europie ma już około 500 punktów informacyjnych.


Obecna edycja
 Sieci Punktów Informacji Europejskiej Europe Direct znajduje się na półmetku swojej działalności. W związku z tym Komisja Europejska zajmuje się już przygotowaniem kolejnej edycji Sieci, która ma rozpocząć działalność w styczniu 2018 r.

Jednocześnie grupa zewnętrznych audytorów oceni wyniki dotychczasowego funkcjonowania Sieci Punktów Informacji Europejskiej Europe Direct oraz zarekomenduje najlepsze rozwiązania na przyszłość. Ocena ta będzie uzupełniona o wyniki konsultacji społecznych, które prowadzone są przez Komisję Europejską do 4 maja 2016 r.

Wszyscy musimy się zmierzyć z niespotykanymi dotąd wyzwaniami komunikacyjnymi. Silna Sieć Punktów Informacji Europejskiej Europe Direct w znaczący sposób przyczyni się do zbliżenia Unii Europejskiej do jej mieszkańców. Dlatego też chcemy usłyszeć opinie obywateli, organizacji oraz innych podmiotów (np. instytucje, które obecnie prowadzą Punkty Informacji Europejskiej Europe Direct, władze regionalne/lokalne/miejskie, szkoły, placówki edukacyjne, organizacje młodzieżowe, organizacje pozarządowe, itd.).

Podzielcie się z nami swoimi poglądami poprzez konsultacje społeczne i pomóżcie nam je wypromować!

Strona konsultacji społecznych (w językach: EN, DE, FR) 

Formularz konsultacji społecznych (język polski)

Źródło: Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce


 


Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
 
 
Punkt Informacji Europejskiej EUROPE DIRECT - OSTRÓW WIELKOPOLSKI
ul. Budowlanych 5
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 62 736 55 48
infolinia: 800 6 7 8 9 10 11
europedirect-ostrowwielkopolski@ctiw.pl
stat4u