A A A
Home site Contact SiteMap Administracja
    tel. 62 735 55 48
fax: 62 736 10 27
Działy tematyczne

 

Strona główna Zapraszamy na szkolenie - "VAT 2016 - bieżące problemy, najnowsze interpretacje i orzecznictwo"
Zapraszamy na szkolenie - "VAT 2016 - bieżące problemy, najnowsze interpretacje i orzecznictwo"
[2016-06-02] Zapraszamy na szkolenie - "VAT 2016 - bieżące problemy, najnowsze interpretacje i orzecznictwo"

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości we współpracy z  Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct - Ostrów Wielkopolski działającym przy Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim serdecznie zaprasza przedsiębiorców - producentów wszystkich sektorów, do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn.:

                                        "VAT 2016 - bieżące problemy, najnowsze interpretacje i orzecznictwo"

Szkolenie odbędzie się w dniu 20 czerwca 2016 r. w siedzibie Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Budowlanych 5.

Spotkanie poprowadzi dr Paweł Selera – trener z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów szkoleniowych, autor oraz współautor ponad 50 publikacji, artykułów oraz komentarzy prasowych, głównie z zakresu podatku VAT oraz europejskiego prawa podatkowego publikowanych w kraju (między innymi: „Rzeczpospolita”, „Gazeta Prawna”, „Prawo i Podatki”).  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu w Ratyzbonie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Dyrekcji Generalnej ds. Podatków i Ceł Komisji Europejskiej w Brukseli, a następnie pracując w międzynarodowych firmach doradztwa podatkowego zaliczanych do tzw. wielkiej czwórki zarówno w Niemczech jak i w Polsce.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z najnowszymi zmianami w zakresie rozliczania podatku VAT. Podczas szkolenia zostaną przedstawione m.in. bieżące problemy związane z rozliczaniem VAT, zmiany w przepisach dot. VAT w 2016r.. moment powstania obowiązku podatkowego a faktura VAT (interpretacje MF), problematyka fakturowania w 2016r., odwrotne obciążenie itp.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (do 25 uczestników)! Przyjmujemy zgłoszenie tylko jednej osoby z firmy! O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 15 czerwca 2016 r. poprzez przesłanie wypełnionego i zeskanowanego formularza zgłoszeniowego e-mailem na adres: een@kip.kalisz.pl.

Szkolenie realizowane w ramach Panelu Biznesowego „Przegląd procedur szczególnych dla małych przedsiębiorstw objętych dyrektywą VAT 2006/112/ WE”.

Program szkolenia - tutaj

Formularz zgłoszeniowy - tutaj


 


Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
 
 
Punkt Informacji Europejskiej EUROPE DIRECT - OSTRÓW WIELKOPOLSKI
ul. Budowlanych 5
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 62 736 55 48
infolinia: 800 6 7 8 9 10 11
europedirect-ostrowwielkopolski@ctiw.pl
stat4u