Charytatywny rajd rowerowy z okazji 20-lecia Polski w Unii Europejskiej

Z wielką radością ogłaszamy wyjątkowy charytatywny rajd rowerowy z okazji 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej!

Grupa zapalonych rowerzystów z Wrocławskiej Grupy Charytatywnych Inicjatyw Rowerowych Do Celu po raz dziesiąty wyruszy z Wrocławia, aby pokonać imponującą trasę aż do Słupska, niosąc ze sobą nie tylko ducha sportowej rywalizacji, ale także niezwykle ważne przesłanie.

Pomoc dla Adasia Malko i Zespołu Aicardiego-Goutieresa

Celem naszego rajdu jest zebranie funduszy na leczenie Adasia Malko, który zmaga się z rzadką chorobą – zespołem Aicardiego-Goutieresa. To niezwykle rzadka i poważna choroba, a wsparcie finansowe oraz zwiększenie świadomości na jej temat mogą znacząco wpłynąć na jakość życia Adasia i jego rodziny.

Trasa Wrocław – Słupsk

Rowerzyści wyruszą 05.06.2024 z Wrocławia i przemierzą malownicze tereny Polski, odwiedzając po drodze dwa punkty Europe Direct: w Ostrowie Wielkopolskim (05.06.2024) oraz w Poznaniu (06.06.2024), gdzie będą mieli okazję porozmawiać z mieszkańcami o Unii Europejskiej oraz o celach naszej akcji. To doskonała okazja, aby świętować 20 lat Polski w UE, podkreślając jednocześnie solidarność i wsparcie dla potrzebujących.

Finał w Słupsku – 8 czerwca

Kiedy? 8 czerwca! Gdzie? Stadion 650-lecia przy ul. Madalińskiego w Słupsku, ok. godz. 16:00! Tam przewidujemy wielki finał naszej akcji, pełen radości, uśmiechów i wzruszeń. Chcemy, aby ten dzień był świętem solidarności i wspólnoty, pokazując, że razem możemy osiągnąć naprawdę wiele. Wszyscy chętni są mile widziani, aby dołączyć do nas w Słupsku i wspólnie celebrować to niezwykłe wydarzenie.

Dołącz do nas! Śledź naszą trasę, wspieraj Adasia i bądź częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Razem możemy pokonać każdą przeszkodę i nieść pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.

Dokładna trasa przejazdy wraz z orientacyjnymi godzinami przejazdu rowerzystów: Do celu