Konkurs ,,Złóż noworoczne życzenia Europejkom i Europejczykom!’’

Droga Europejko, Drogi Europejczyku!

Podziel się pomysłowymi życzeniami noworocznymi dla Europejek i Europejczyków. Wyraź, czego pragniesz dla przyszłości naszej wspólnoty.

Wszyscy chcemy przecież żyć w pokoju, w przestrzeni wolnej od nienawistnego języka, na kontynencie zmieniającym się na lepsze. O jakiej jeszcze Europie marzysz?

Jak wziąć udział w konkursie?

Możesz wybrać zarówno formę tekstową, jak i graficzno-tekstową, a życzenia złożyć w języku polskim lub angielskim. Liczy się kreatywność i oryginalność! Podziel się swoją wizją przyszłości Europy.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Stwórz życzenia, maksymalnie na 900 znaków. Możesz, ale nie musisz dodać do nich ilustrację lub zdjęcie.
  2. Jeśli jeszcze nie należysz do społeczności wspólnie.eu, zarejestruj się na platformie 𝘄𝘀𝗽𝗼𝗹𝗻𝗶𝗲.𝗲𝘂, a następnie skopiuj „Twój osobisty link identyfikacyjny” z zakładki „Mój profil”.
  3. Umieść życzenia wraz z linkiem pobranym z platformy wspólnie.eu w komentarzupod postem o konkursie na naszym FB. Możesz też zgłosić swoją pracę za pomocą wiadomości prywatnej w Messengerze na naszym FB.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 16 stycznia 𝟮𝟬𝟮𝟮. 

Na autorów i autorki najciekawszych życzeń czekają dyplomy i nagrody.

Więcej informacji:  

https://www.europarl.europa.eu/poland/pl/strona_glowna/aktualnosci/news/2021/we-udzia-w-konkursie-wi-teczno-noworocznym-.html

Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować do Pana Krzysztofa Szczepaniaka na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy do zabawy!

Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce - wspolnie.eu

 

Please publish modules in offcanvas position.